  • P75NF75 (STP75NF75), Транзистор, STRIPFET II, N-канал, 75В, 0.0095 Ом, 80А TO-220AB, фото 2
вниз
P75NF75 (STP75NF75), Транзистор, STRIPFET II, N-канал, 75В, 0.0095 Ом, 80А TO-220AB, фото 1
P75NF75 (STP75NF75), Транзистор, STRIPFET II, N-канал, 75В, 0.0095 Ом, 80А TO-220AB
Показати оптові ціни
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 100832