  • Транзистор 20N60C (FQPF20N60C) N-MOSFET; польовий; 600В; 20А; 30Вт; TO220FP, фото 2
вниз
Транзистор 20N60C (FQPF20N60C) N-MOSFET; польовий; 600В; 20А; 30Вт; TO220FP, фото 1
Транзистор 20N60C (FQPF20N60C) N-MOSFET; польовий; 600В; 20А; 30Вт; TO220FP
Показати оптові ціни
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 101126
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникБез бренду
Країна виробникКитай
Додаткові характеристики
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Країна реєстраціїКитай