  • IRFP32N50K (IRFP32N50KPBF), Транзистор MOSFET N-канал 32А 500В [TO-247AC], фото 2
вниз
IRFP32N50K (IRFP32N50KPBF), Транзистор MOSFET N-канал 32А 500В [TO-247AC], фото 1
IRFP32N50K (IRFP32N50KPBF), Транзистор MOSFET N-канал 32А 500В [TO-247AC]
Показати оптові ціни
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 101209
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
The IRFP32N50KPBF is a 500V N-channel SMPS MOSFET with low gate charge Qg results in simple drive requirement. It operates at high frequency with hard switching application. Suitable for SMPS and high speed power switching and motor drive applications.