Транзистор BTA24-600B, фото 1
Транзистор BTA24-600B
Показати оптові ціни
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 100428
Транзистор BTA24-600B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникБез бренду
Країна виробникКитай
Додаткові характеристики
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Країна реєстраціїКитай
Тип симізора Альтерністор — без демпфера
Напруга — вимкнений стан 600 В
Струм — увімкнений стан (It (RMS)) (макс.) 25 А
Напруга — затвор тригера (Vgt) (макс.) 1,3 В
Струм — неповторний сплеск 50, 60 Гц (Itsm) 250А, 260А
Струм-затвор тригера (Igt) (макс.) 50 мА
Струм - Утримання (Ih) (Макс.) 75 мА
Конфігурація Одинокий
Робоча температура -40 °C ~ 125 °C (ТДж)