  • Транзистор FGH40N60 FGH40N60SFD, фото 2
вниз
Транзистор FGH40N60 FGH40N60SFD, фото 1
Транзистор FGH40N60 FGH40N60SFD
Показати оптові ціни
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 100508
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникБез бренду
Країна виробникКитай
Тип транзистораПольовий
Додаткові характеристики
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Країна реєстраціїКитай
Основні технічні характеристики:
Корпус TO-247
Структура — n-канал + діод
Максимальна напруга колектор-емітер — 600 V
Максимальний струм колектора (за 25 °C) — 80 A
Максимальна розсіювана потужність (за 25 °C) — 290 W
Напруга насичення колектор-емітер (при Ic = 40 A, Vge = 15 V, 25 °C) — 2.3 V