МОП-транзистор FQP30N06 N Канал, 30, 60, 0.031 Ом, 10, 4, фото 1
МОП-транзистор FQP30N06 N Канал, 30, 60, 0.031 Ом, 10, 4
Показати оптові ціни
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 100729
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникБез бренду
Країна виробникКитай
Тип польового транзистораСпеціального призначення
Користувальницькі характеристики
СтанНове
Країна реєстраціїКитай
The FQP30N06 is a 60V N-channel QFET® enhancement mode Power MOSFET is produced using Fairchild Semiconductor's s proprietary planar stripe and DMOS technology. This advanced MOSFET technology has been especially tailored to reduce on-state resistance and to provide superior switching performance and high avalanche energy strength. This product is general usage and suitable for many different applications.
• Low gate charge
• 100% Avalanche tested
• Improved system reliability in PFC and soft switching topologies
• Switching loss improvements
• Lower conduction loss
• 175°C Maximum junction temperature rating
Напівпровідники - Дискретні\Транзистори\МДН-транзистори
Максимальна Робоча Температура: 175°C
Кількість Висновків: 3 висновок(-ів)
Потужність, що розсіюється: 79Вт
Полярність Транзистора: N Канал
Напруга Джерела-стоку Vds: 60
Безперервний Струм Стоку: 30А
Опір у Включеному Стані Rds(on): 0.031 Ом
Напруга Вимірювання Rds(on): 10V
Порогове Напруга Vgs: 4В